Announcements

Sporočilo profesorja

Sporočilo profesorja

od Klemen Širok -
Število odgovorov: 7

Dragi študentke/je predmeta Pisanje in predstavljanje znanstvenih besedil.

Sporočam, da bomo s predavanji nadaljevali po ustaljenih torkovih terminih zimskem izpitnem obdobju. Začenjamo v torek 22.2.

Lep pozdrav,

Klemen Širok

V odgovor na Klemen Širok

Re: Sporočilo profesorja

od Klemen Širok -
Dragi študentje predmeta Pisanje in predstavljanje znanstvenih besedil.

To sporočilo se nanaša na študente Fakultete za vede o zdravju, ki nadaljujejo z izvedbo predmeta.

Pri mojih pedagoških obveznostih sem nedavno in nepričakovano prejel dodatne pedagoške obremenitve zaradi 'delnega umika' zunanjega izvajalca. Slednje pomeni, da so se mi zaradi novo pridobljenih predavanj zapolnili torkovi popoldnevi. Posledično vas lepo prosim, da mi sporočite, ali ste razpoložljivi ob sredah popoldne. Odgovor mi prosim posredujte na: klemen.sirok@fvz.upr.si. V kolikor imate kakšnen alternativen predlog, bom vesel tudi tega.

Ob prošnji za razumevanje nastale situacije vas lepo pozdravljam,
Klemen Širok
V odgovor na Klemen Širok

Re: Sporočilo profesorja

od Klemen Širok -
Dragi študentje predmeta Pisanje in predstavljanje znanstvenih besedil.

Veseli me, da ste se odzvali tako hitro in usklajeno. Sedaj je odločeno; predavanja bomo izvedli v sredo 23.2. med 16. in 18. uro. Potekala bodo preko Zooma (povezava je spodaj in seveda tudi v e-učilnici). Na predavanje naj vsak s seboj prinese besedilo članka na katerem (tako sklepam) ravnokar dela. Preko dela v parih bomo vadili pomemben element sporočilne tehnike pisanja.

https://upr-si.zoom.us/j/83265202110?pwd=WmlYRWxsc1lhVlFuMEVXOFFtZnduQT09
Meeting ID: 832 6520 2110
Passcode: 853570

Se vidimo!
Klemen
V odgovor na Klemen Širok

Re: Sporočilo profesorja

od Klemen Širok -
Drage študentke in študentje predmeta Pisanje in predstavljanje znanstvenih besedil.

Sporočam, da sem v e-učilnici predmeta objavil izročke in gradiva predhodnega predavanja.
Danes se ponovno vidimo ob 16. uri (Zoom povezava je ista kot zadnjič). Prosim, da me spomnite na snemanje in da si za potrebe predavanja pripravite (1) recenzijo kakšnega vašega prispevka in (2) izsek besedila seminarkse ali diplomske naloge, ki ga kot pedagoški zaposleni ocenjujete / popravljate. Danes bomo namreč govorili o posredovanju in sprejemanju konstruktivne kritike.

Se vidimo ob 16h.
Lp. Klemen
V odgovor na Klemen Širok

Re: Sporočilo profesorja

od Klemen Širok -
Drage študentke in študentje predmeta Pisanje in predstavljanje znanstvenih besedil.

Sporočam, da bomu jutri stavki navkljub izvedli predavanja. Izročke objavim jutri. Se vidimo ob 16h, preko standardne Zoom povezave.

Lp. Klemen
V odgovor na Klemen Širok

Re: Sporočilo profesorja

od Klemen Širok -
Pozdravljeni.

Sporočam, da sem objavil današnje izročke.

Lp. Klemen Širok
V odgovor na Klemen Širok

Re: Sporočilo profesorja

od Klemen Širok -

Drage študentke in študentje predmeta Pisanje in predstavljanje znanstvenih besedil.

Zaradi zasedenosti v naslednjih dneh, bi vas lepo prosil, da zadnje predavanje prestavimo za en teden na sredo 23.3. ob 16h. Prosim javite, ali je ta predlog za vas sprejemljiv.

Lp. Klemen
V odgovor na Klemen Širok

Re: Sporočilo profesorja

od Klemen Širok -
Drage študentke in študentje predmeta Pisanje in predstavljanje znanstvenih besedil.

Sporočam, da bomu danes ob 16h imeli zadnje predavanje. Teme so zanimive: medkulturne razlike v znanosti in reševanje konfliktov. Se vidimo preko standardne Zoom povezave.

Lp. Klemen