Obvestila

Prijava na izpit v ŠISu

Prijava na izpit v ŠISu

od Marko Orel -
Število odgovorov: 0

Dragi študenti,

Tisti, ki nameravate v sredo 12.6. opravljati izpit iz Statistike za psihologe  (zgolj teoretični izpit ali pa teoretični izpit in računski izpit), se morate čim prej prijaviti v ŠISu.

Obveščen sem bil, da je vsaj nekdo izmed vas (verjetno vas je takih več) imel težave pri prijavi. Problem je bil v tem, da so letos ŠIS pri tem predmetu drugače sprogramirali kot prejšnja leta.....nikoli do sedaj mi ni bilo v ŠIS potrebno vnašati vaše prisotnosti pri vajah.....letos so to spremenili, a žal informacija o tem do mene ni prišla.  Zaradi tega, se nekateri niste mogli prijaviti. Prisotnost sem sedaj vnesel. 

Na izpit se tako lahko prijavite do petka 23.59. Če bi kdo zamudil ta rok zaradi omenjenih težav v ŠISu, naj mi do nedelje 23.59 pošlje email na marko.orel@upr.si, hkrati pa naj računa, da bo izpit lahko pisal (če je hodil na vaje). V ponedeljek ga bo refarat ročno prijavil oz. bomo njegovo težavo rešili drugače.    Če še kdo drug naleti na kako tehnično težavo pri prijavi, naj me prav tako kontaktira.

Za nastalo situacijo se opravičujem.

Hkrati bi še spomnil, da je pri teoretičnem delu izpita dovoljeno zgolj pisalo.

lp, Marko Orel

P.S. zahvaljujem se študentki, ki je kontaktirala asistentko in opozorila na težavo

predvidevam, da ste imeli nekateri težave pri prijavi v na izpit 12.6. v ŠISu.