Forum novic

Preostala predavanja in predstavitveni seminar - Januar

Preostala predavanja in predstavitveni seminar - Januar

od Matic Meglic -
Število odgovorov: 2

Pozdravljeni,

v januarju bomo morali pri predmetu ePsihologija nadoknaditi predavanja in vaje, ki so nam do sedaj odpadla zaradi praznikov (trikrat) in moje nenačrtovane odsotnosti (enkrat).

Načrtujemo, da bo izvedba sledeča:

1) 2. 1. 2013 Predavanji 9 in 10

2) 9. 1. 2013 Predavanji 11 in 12

3) dodatni termin med 3. in 11. 1. Predavanji 13 in 14

4) 16. 1. 2013 Vaje 13 in 14

5) dodatni termin po 21. 1. Predstavitveni seminar (kjer boste predstavljali vaše projektne naloge) - za termin se uskladim z referatom predvidoma v petek, ko bodo znani izpitni roki ostalih predmetov. Skušali bomo najti termin, ki vam bo omogočal pripravo tako na izpite kot na naš predstavitveni seminar.

Zaenkrat prosim, da se študentje med seboj uskladite glede predloga za dodatni (popoldanski) termin iz točke 3 (med 3. in 11. januarjem) in mi sporočite dva predloga.

Javim se še po petku glede termina za točko 5 (predstavitveni seminar).

Hvala, Matic Meglič

V odgovor na Matic Meglic

Odg: Preostala predavanja in predstavitveni seminar - Januar

od Matic Meglic -

Pozdravljeni,

za zaključni predstavitveni seminar (točka 5) imamo na voljo naslednje opcije:

24. 1. 2013 15-18:30

28. 1. 2013 15-18:30

29. 1. 2013 15-18:30

Prosim, da se med seboj uskladite, kateri termin vam z vidika ostalih izpitov v tistem obdobju najbolj odgovarja in mi to (poleg dodatnega termina za točko 3) sporočite na naslednjih predavanjih 2. 1.

Lepe praznike vam želim,

Matic Meglič

V odgovor na Matic Meglic

Odg: Preostala predavanja in predstavitveni seminar - Januar

od Matic Meglic -

Pozdravljeni,

dorekli smo še preostale termine:

-dodatna predavanja bodo (poleg že planiranih  9. 1. ob 15h) še 10. 1. izjemoma ob 16h

-predstavitveni seminar bo 24. 1. ob 15h.

Lokacija obeh bo predvidoma v običajni računalniški učilnici na STŠ, v primeru spremembe pa še javim.

Lep pozdrav, Matic Meglič